środa, 29 kwietnia 2009

Świętokrzyskie: wystąp przed kamerami TVN, to może zdobędziesz miano ambasadora regionu

- Zostań ambasadorem województwa świętokrzyskiego i wystąp w spocie reklamowym promującym nasz region! W ten sposób Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił przed kamerą, do wzięcia udziału w nagraniu w charakterze statystów wolontariuszy.

Od 3 do 7 maja 2009 roku, w różnych miejscach Regionu Świętokrzyskiego spotkać będzie można ekipy telewizyjne TVN, filmujące najpiękniejsze zakątki województwa do spotu reklamowego. Równocześnie nad głowami turystów i mieszkańców pojawi się helikopter TVN Błękitny 24, który specjalną kamerą przygotuje zdjęcia lotnicze.

Jak wyjaśnia Łukasz Wilczyński, Koordynator Kampanii Promocyjnej Województwa - najlepszymi ambasadorami marki Świętokrzyskie są jego mieszkańcy.
„Wszystkich mieszkańców i turystów (mile widziane dzieci) zapraszamy do udziału w spocie: 3 maja, godz. 9-12, w Bałtowie do Parku Jurajskiego ,3 maja, godz. 20-22, do Nowej Słupi, 4 maja, godz. 9-14, na Św. Krzyż – mile widziani rowerzyści, 6 maja, godz. 10-13, w Sandomierzu do Wąwozu Królowej Jadwigi,7 maja, godz. 9-12, w Sandomierzu na Rynek” - czytam w dzisiejszym komunikacie.

Natomiast realizacja zdjęć lotniczych odbędzie się 3 maja. Błękitnego 24 będzie można spotkać w Chęcinach, Kielcach na Kadzielni, Kurozwękach i Krzyżtoporze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz